Cooperate With Us

blog o biznesie ® przeznaczony jest dla specjalistów zajmujących się terapią funkcji językowych i innych funkcji poznawczych (pedagogów, neuropsychologów, logopedów, neurologopedów i lekarzy). @otgees Przemocowo. Nie tylko w domach, ale te¿ w szko³ach przez samych nauczycieli, którzy te¿ s± przemocowcami. Moje dzieciaki nie z biedy, ale z powodu przemocy wyemigrowa³y w Polski, ale to jest szerszy temat nie obejmuj±cy wy³±cznie dzieci. Przemoc jest w domu, szkole, pracy, na ulicy. Jak siê ¿yje w bagnie, to tego tak nie widaæ, dopiero z zewn±trz siê dostrzega problemy, które Norwegom dla przyk³adu wcale nie s± obce. Dzia³aj± stanowczo, bo sami maj± problemy, a raczej miêli z przemocowcami, a takich tam nie brakowa³ na pó³nocy. Czym bardziej na pó³noc tym wiêksza dzicz tam mieszka, choæ ostatnio siê ucywilizowa³a. Kilkadziesi±t lat temu miêli takie similar problemy jak my, ile nie wiêksze, bo byli wiele biedniejsi i jeszcze ich prohibicja, problemy alkoholowe, st±d te¿ takie rozpaczliwe kroki w kierunki polskiej z regu³y przemocowej emigracji. Po prostu maj± do¶wiadczenie.
Przez takie osoby jak pani( fanatyczki) powstaja banki kobieciego mleka, ktorych utrzymanie bedzie kosztowalo podatnikow miliony. Należy jednak zaznaczyć, że ten rodzaj urlopu może być wykorzystany najwyżej w czterech częściach. Światowa Organizacja Zdrowia zaleca karmienie piersią przez pierwsze sześć miesięcy życia dziecka oraz utrzymanie go do drugiego roku życia dziecka, a nawet dłużej, wprowadzając od szóstego miesiąca życia dziecka również karmienie dodatkowe.
Oczekiwania marek mogą dotyczyć nie tylko tego, jak produkt jest przedstawiony, ale także sposobu, w jaki ma być wykonane samo zdjęcie. „Jedni wymagają zdjęć na jasnym tle bez użycia produktów innych marek, inni pozostawiają mi dowolność, bo zależy im jedynie na oznaczeniu zdjęcia. Jedni wymagają zdjęć robionych profesjonalnym aparatem w wysokiej rozdzielczości, a innymi wystarczają zdjęcia wykonane telefonem” - wylicza Dominika Polak. Zwraca również uwagę, że niektórym wydaje się, że działalność Instamatek jest banalna czy wręcz śmieszna i wyjaśnia, co jej zdaniem stanowi receptę na zaistnienie w świecie mam na Instagramie i zwrócenie na siebie uwagi marek.
A mój syn ma 14 lat. Był karmiony piersią do 3 urodzin. Wbrew temu co tu wyczytałam nie ma problemów logopedycznych, zdrowotnych, nie jest uzależniony emocjonalnie ode mnie, nie jest zniewieściały i nie ma żadnych innych zaburzeń. Ja również nie wymagam interwencji psychologicznej z powodu zbyt długiego karmienia moich dzieci (już wszystkie wyrosły z pieluch dawno). Jeżeli komuś nie odpowiada widok matki karmiącej, to niech po prostu na nią nie patrzy. Ale nie wiem, co może być odrażającego w zasłoniętej dzieckiem (nawet dużym) piersi, w momencie gdy sutek znajduje się przecież w buzi dziecka. Na pewno ładniejsze są zdjęcia obnażonych kobiet, z cycami wywalonymi na okładkach czasopism. To na pewno przyjemny widok. Ale przysłonięta pierś karmiącej to ble, fuj. Szkoda mi słów na komentarz.
@selvermane tego tez nie rozumiem. krzyk jest czasem jedynym rozwiazaniem. wyobrazmy sobie malenkie dziecko, ktore ma 5 zabkow i chetne gryzie. sa takie. uderzyc go nie wolno, ale wydrzec sie jak najbardziej. chodzi to, zeby dziecko powiazalo akcje z reakcja, ugryzienie z niemilymi konsekwencjami w postaci krzyku. ja karmie swoja corke juz 26 miesiecy i raczej szybko nie skończy znalazłam te wypowiedz przypadkiem dzieci w tym wieku pija pierś 2 -three razy na dobę. Nie ma problemow zadnych a co do zucia je novrmalnie z nami używając widelca.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *